انواع پروفیل و کاربرد های آن را بیشتر بشناسیم

کاربرد پروفیل

انواع پروفیل و کاربرد های آن را بیشتر بشناسیم

Rate this post

[:fa]

انواع پروفیل یکی از انواع مصالح فلزی می باشد که با استفاده از متریال هایی همچون فولاد ساخته می شود. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع این محصول فلزی و همچنین کاربرد های آن بپردازیم پس اگر شما می خواهید در این رابطه اطلاعات کاملی به دست آورید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع پروفیل و کاربرد های آن

در حالت کلی این محصولات فلزی به دو دسته تقسیم می‌شوند . دسته اول نوعی از آن می باشد که در صنعت به کار می رود.  دسته دوم نوعی می باشد که در زمینه ساختمان سازی به کار می رود. در حالت کلی پروفیل هایی که در زمینه صنعت به کار می روند بخش اعظمی از کاربردشان در زمینه خودرو سازی می باشد.

پروفیل هایی که در زمینه ساختمان سازی به کار می روند بیشتر در زمینه ساخت در و پنجره و همچنین نرده کاربرد دارند. نوع ساختمانی این محصول فلزی معمولاً از نورد گرم یا نورد سرد و یا همچنین از هر دو آنها ساخته می شود. علاوه بر پروفیل هایی که در زمینه ساختمان سازی و در زمینه صنعت به کار می روند انواع دیگری نیز مانند نوع گالوانیزه این محصولات فلزی که در ساخت پنجره و همچنین پروفیل های کامپوزیتی که در ساخت ساختمان های مقاوم در برابر زلزله به کار می روند.

کاربرد انواع پروفیل

انواع این محصولات فلزی در زمینه های مختلف کاربرد هایی دارند که در ادامه به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت:
• یکی از انواع این محصولات فلزی نوع گالوانیزه آن می باشد. بیشتر کاربرد آنها در ساخت پنجره های دوجداره و همچنین پنجره های upvc به کار می‌رود. یکی از مزایای بسیار مهم استفاده از این نوع محصول در ساخت پنجره های دوجداره این می باشد . این محصول فلزی از هرز شدن پیچ ها و همچنین دستگیره جلوگیری می نماید.

• یکی دیگر از انواع این محصولات فلزی نوع کامپوزیتی آن می باشد.  این نوع از این محصولات فلزی از یکسری مواد ساخته می شوند.  این نوع مواد در برابر زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی دارند. همچنین این محصولات فلزی در ساخت ساختمان هایی به کار می روند که در برابر زلزله بسیار مقاوم هستند.

فولاد صنعت زمانی یکی از بزرگترین تولیید کننده های توری مش در ایران می باشد.در سایت فولاد صنعت زمانی ما به صورت روزانه قیمت توری حصاری،قیمت توری مرغی،قیمت توری مش،قیمت نبشی، قیمت ناودانی،قیمت مفتول آرماتوربندی،قیمت پروفیل،قیمت میلگرد،قیمت تیرآهن،قیمت سپری،مفتول رابیتس،قیمت انواع لوله را قرار می دهیم.شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[:]