بازار آهن تهران کجاست؟

بازار اهن تهران

بازار آهن تهران کجاست؟

Rate this post

[:fa]

بازار آهن تهران کجاست؟ به عنوان یکی از بزرگترین بازارها در سطح جهانی است. این مرکز به عنوان معتبرترین و بزرگترین بازار در زمینه ی آهن آلات است. این بازار دارای ۲۴۰۰ دهنه ی کارگاهی است که در زمینه های مختلف عرضه ی آهن آلات فعالیت می کنند. بازار آهن تهران از دهه ۷۰ شمسی در این منطقه شروع به کار کرده است. عمده فعالیت آن در زمینه ی عرضه و خرید و فروش انواع آهن آلات می باشد.این فعالیت ها  شامل ارائه ی آهن آلات مربوط به اسکلت ساختمان تا صنایع خودرو و……. است. افراد برای اینکه به اخبار در زمینه نوسانات قیمت روزانه آهن دسترسی داشته باشند می توانند به سایت بازار آهن مراجعه کرده و اطلاعات کاملی از نوسانات موجود در قیمت آهن و روند نزولی و صعودی آن را دنبال کنند.

آدرس بازار آهن تهران کجاست؟

بازار آهن تهران در منطقه ی شاد آباد واقع در ضلع جنوبی غربی تهران قرار گرفته است. همان طور که قبلا اشاره کردیم  بازار آهن با عنوان بازار شادآباد شناخته می شود و به عنوان یکی از قدیمی ترین بازارهای تهران به شمار می رود.

این بازار در ورودی غربی تهران و جاده ی قدیم کرج است. نزدیکی به جاده کمربندی تهران و جاده ی مخصوص کرج باعث می شود که عملیات حمل و انتقال آهن آلات به سرعت انجام پذیرد. این محدوده به علت خلوت بودن به عنوان یک مکان مناسب برای فرایند انتقال آهن به شمار می رود.

یکی از دلایلی که در دهه ی ۷۰ باعث شد این منطقه مکان مناسبی برای ایجاد بازار آهن تهران محسوب شود پایین بودن تعداد جمعیت در این منطقه بود. بهترین مسیری که می توانید برای رسیدن به این بازار انتخاب کنید از سمت بلوار الغدیر شمالی است.

بخش های مختلف بازار آهن تهران

بازار آهن فروش ها:

این بخش قابلیت ارائه ی انواع مختلف آهن و فولاد را دارد.این بازار به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مصنوعات آهن و فولاد در سراسر کشور است. بازار آهن می تواند محصولات مورد نیاز متقاضیان را در تناژهای مختلف را تامین نماید.

بازار ابزار:

این قسمت از بازار آهن به عنوان یکی از کامل ترین بازار ابزار در ایران شناخته می شود که امکان دسترسی به هر نوع ابزاری را به وجود می آورد. افراد می توانند انواع ابزار آلات کوچک و بزرگ مانند پیچ و مهره، انواع مختلف ابزارآلات صنعتی، سنگ فرز، انواع مته و… را در این بازار خریداری کنند.

تولید محصولات فلزی:  این قسمت از بازار آهن تهران وظیفه دارد انواع محصولات فولادی و فلزی را تولید کند. در این جا آهن خام به مصنوعات مختلف تبدیل می کنند .بعد از تبدیل به مصنوعات مختلف در اختیار افراد قرار می دهند. می توانید در اینجا انواع مختلف کانال های گالوانیزه، درب و پنجره، انواع مختلف نرده های شاخ گوزنی، نرده های فلزی و در کل هر نوع مصنوعات فلزی که به صنعت آهن ارتباط دارد تولید کرده و برای مصرف متقاضیان عرضه نمود. افراد می توانند پس از تهیه آهن آلات خام در صورت نیاز به محصول خاصی به سادگی آن را به کارگاه های موجود سپرده و محصول مورد نظر خود را دریافت کنند.

[:]