كارخانه توری كجا بوده است؟

اولین کارخانه توری

كارخانه توری كجا بوده است؟

[:fa]

 كارخانه توری : توري ها در انواع مختلفي توليد مي شوند كه كاربرد هاي گوناگونی دارند و مش ساختمان هم جزو پر مصرف ترین کالا می باشد. توري هاي فلزي يكي از پركاربرد ترين محصولات در اين زمينه شناخته مي شود. يكي از كارخانه هاي خوشنام و قديمي كه در زمينه توليد توری در ايران وجود دارد شركت صنايع توري كاشان است اين كارخانه در سال ۱۳۶۶ تاسيس شده است. در سال هاي ابتدايي فعاليت اين كارخانه به واردات مواد اوليه از خارج از كشور وابسته بود كه در سال ۱۳۷۷ شمسي از اين بابت خودكفا شده است.

يكي ديگر از كارخانه هاي توليد كننده توری در ايران شركت ميهن نور است كه از سابقه ای نزدیک به ۲۰ سال برخوردار است. اين كارخانه با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا محصولات خود را با كيفيت بالا توليد مي كند.

یکی از کارخانه های تولید کننده مش در ایران فولاد صنعت زمانی بوده است که یکی از برند های معروف و معتبر و قدیمی در تهیه و تولید آهن آلات و محصولات فولادی در ایران می باشد.

انواع توری ها و كاربرد آن ها

محصولات توليد شده در دسته ي توري ها به صورت كلي به دو دسته مفتول و توري تقسيم مي شود.  اين دو دسته هركدام داراي زير شاخه هايي است. مفتول ها نخست به شكل سياه هستند كه در توري هاي پرسي، صنايع ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد.

در مرحله ي بعد براساس فرآيندهاي مختلف اين مفتول ها به شكل گالوانيزه در سايزهاي مختلفي در مي آيد. بعد از گالوتنیزه شدن براي بافت توري هاي صنعتي آماده مي شود. توري هاي صنعتي با توجه به سايز و ضخامت گوناگون ، نوع ، مدل چشمه و طرحي كه براي بافت آن استفاده مي شود با يكديگر متفاوت بوده و از همديگر متمايز هستند. اين محصولات به دو شيوه ي دستي و مكانيزه ساخته مي شوند.

توري هاي پرسی:

اين مدل توري ها به سه دسته مختلف تقسيم مي شوند كه عبارتند از توري هاي پرسي موج دار هلندي، توري هاي پرسي موج دار معمولي و حصيري هستند.اين نوع توري ها در صنايع مختلفي مانند: پزشكي، شيميايي، كاغذ سازي، متالوژي، صنعت نفت همچنين بسته بندي و فيلتراسيون به كار مي رود. در كل توري هاي پرسي همه كاره بوده و از قيمت مناسبي برخوردار هستند.

فولاد صنعت زمانی یکی از بزرگترین تولیید کننده های توری مش در ایران می باشد.در سایت فولاد صنعت زمانی ما به صورت روزانه قیمت توری حصاری،قیمت توری مرغی،قیمت توری مش،قیمت نبشی، قیمت ناودانی،قیمت مفتول آرماتوربندی،قیمت پروفیل،قیمت میلگرد،قیمت تیرآهن،قیمت سپری،مفتول رابیتس،توری حصاری،را قرار می دهیم.شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[:]