وزن رابیتس

وزن رابیتس

Rate this post

[:fa]

وزن رابیتس:حتما تا به الان مشاهده کرده اید که برای اینکه در خانه ها مبانی مربوط به دکوراسیون را ایجاد کنند به سراغ محصولات فلزی می روند تا از طریق آن بتوانند این مبانی را ایجاد کرده و دکوراسین منازل را بر روی آن ایجاد کنند و توجه به این موضوع می تواند از جمله موارد کاربردی و بسیار مهم در درون صنعت دکوراسیون باشد. چرا که با ایجاد رابیتس، می شود عنوان کرد که یک اتفاق بسیار شگرف در درون این فعالیت رخ داد که می تواند خانه ها را بسیار زیبا تر از گذشته کند.

ابعاد رابیتس چه میزان است؟

از جمله موارد مهمی که برای رابیتس ها مطرح می شود این است که ابعاد آنها به چه میزانی است و توجه به آن می تواند در عملیات دکوراتیو بسیار مهم تلقی شود. ابعاد ورقه های رابیتس معمولا ۲/۴۰متر در ۶۰ سانتی متر است که البته این مسئله می تواند برای شما جالب باشد که در سفارش های بالای ۳ تن می تواند این میزان ها تغییر کند که امر دکوراتیو را بسیار انعطاف پذیر تر از گذشته می کند.

مقاله مرتبط:

مفتول رابیتس

قیمت رابیتس

تولید کننده رابیتس

کارخانه رابیتس

کاربردی که این محصولات دارند بسیار متفاوت است و اصلا به همین سبب است که می شود از وزن های رابیتس ۴۰۰ گرم تا رابیتس ۱/۴ کیلوگرم استفاده مفید برد. نکته مهمی که باید بدانید این است که رابیتس هایی که وزن آن ها کمتر از از ۶۰۰ گرم باشد رابیتس سبک گفته می شود و دارای بسته هایی به میران ۲۰ عدد است. رابیتس هایی که وزن آنها بالای ۶۰۰ گرم تا ۱۴۰۰ گرم باشد، نیمه سبک و همچنین سنگین گفته می شود که البته بسته هایی که برای آن در نظر گرفته شده است ۱۰ عددی می باشد. هکمین موارد است که انتخاب را برای شما بسیار ساده تر می کند.

مزایا و معایب رابیتس ها :

نکته قابل اهمیت دیگری که نیاز است تا در مورد آن بدانید در مورد مزایا ومعایب این محصول است که در اینجا سعی کرده ایم تا مواردی از آن را برای شما بیان کنیم.

مزایا استفاده از رابیتس

  1. در دسترس بودن مصالح و نیروی هایی که این فعالیت را برای شما انجام می دهند بسیار بالا است.
  2. اجرای این کار برای شما در اندک زمانی اتفاق خواهد افتاد.
  3. نیروی متخصصی نیاز نیست تا این کار را برای شما به انجام برساند.
  4. مقاومت و استحکام این محصولات بسیار بالا است و از طرفی قادر است تا وزن کار شما را به میزان بسیار مطلوبی کم کند.
  5. جا به جایی این محصول بسیار ساده است و مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند.
  6. این محصول گالوانیزه است و به همین سبب در برابر مواردی مانند پوسیدگی بسیار مقاوم می باشد.

 معایب استفاده از رابیتس

  1. نازک کاری که باید برای این کار صورت گیرد می تواند برای شما هزینه بر باشد.
  2. اقلام مصرفی استفاده شده در درون این کار مانند مانند میلگرد و سیم رابیتس بالا است.
  3. اگر به دنبال اجرای طرح خاص هستید می تواند موارد زائد زیادی را داشته باشد.
  4. قیمت محصولات همانند آن، مانند کناف ارزان تر است.

فولاد صنعت زمانی یکی از بزرگترین تولیید کننده های توری مش در ایران می باشد.در سایت فولاد صنعت زمانی ما به صورت روزانه قیمت توری حصاری،قیمت توری مرغی،قیمت توری مش،قیمت نبشی، قیمت ناودانی،قیمت مفتول آرماتوربندی،قیمت پروفیل،قیمت میلگرد،قیمت تیرآهن،قیمت سپری،مفتول رابیتس،قیمت انواع لوله را قرار می دهیم.شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.[:]