آشنایی با کاربرد مفتول گالوانیزه

آشنایی با مفتول گالوانیزه

آشنایی با کاربرد مفتول گالوانیزه

کاربرد مفتول گالوانیزه چیست؟مفتول گالوانیزه را در مقاله ای به همین نام برای شما به طور کامل شرح دادیم. در این مقاله میخواهیم کاربرد مفتول گالوانیزه را برای شما شرح دهیم.این محصول پرکاربر که از مواد متفاوتی ساخته شده است در موارد مختلفی چه به عنوان مواد اولیه برای تولید محصولات دیگر جه به صورت مستقیم استفاده می شود.

می توان گفت یکی از مهمترین مصالح ساختمانی مفتول ها هستند که در فرایند ساخت کاربرد های متفاوتی دارند.مفتول گالوانیزه هم یکی از این موارد است و در صنایع مختلف و به روش های های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین ویژکی های این مقطع فولادی مقاومت و استحکام بالای آن است که از برای ایجاد امنیت از آن استفاده می کنند.محصولات تولید شده برای این هدف توری گابیئن و فنس و .. می باشندومی توان گفت این توری ها برای محافظت از زمین ها و مناطق خصوصی تولید شده است .حصاری که از مفتول گالوانیزه ساخته می شود  از ورود حیوانات و سارقان جلوگیری می کند. مقاله مرتبط:

مفتول آرماتوربندی چیست؟

در بعضی از موارد در بالای نرده ها مفتول گالوانیزه را قرار می دهند تا میزان امنیت مکان مورد نظر را بالا ببرند، با این توضیحات می توان گفت مفتول گالوانیزه ،نقش مهمی در ایجاد امنیت برای محیط های مختلف دارد.

یکی از کاربرد های دیگر در ساخت و ساز ساختمان های بزرگ می باشد و مهمترین ویژکی که باعث می شود در ساخت اینگونه ساختمان ها از آن استفاده شود استحکام بالای آن است که برای اتصال مصالح ساختمانی به کار گرفته می شود.

کاربرد مفتول  گالوانیزه در صنایع مختلف

به غیر از ساخت و ساز ، این مفتول در صنایع مختلف کاربرد دارد که در ادامه بعضی از این موارد را برای شما بیان کردیم.

  • ساخت حصار زنجیری
  • ساخت دستگیره سطل
  • کشاورزی
  • سیم خاردار
  • برای ساخت عناصر قفسه بندی
  • تجهیزات مور استفاده در دندانپزشکی
  • برای اتصال سقف های کاذب

فولاد صنعت زمانی یکی از بزرگترین تولیید کننده های توری مش .در سایت فولاد صنعت زمانی ما به صورت روزانه قیمت توری حصاری،قیمت توری مرغی،قیمت میلگرد بستر،قیمت مفتول سیاه،قیمت توری پرسی،قیمت سیم خاردار،قیمت توری گابیون،قیمت سیم مفتول گالوانیزه،قیمت رابیتس، قیمت وال پست را قرار می دهیم.شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.