توری فرنگی چیست؟

توری فرنگی

توری فرنگی چیست؟

Rate this post

[:fa]

توری فرنگی یکی از انواع توری می باشد که دارای قطر متوسطی می باشد.قطر این توری نه زیاد نازک است و نه زیاد  ضخیم. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی و معرفی این توری  بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر این مقاله را از دست ندهید.

همانطور که گفتیم توری فرنگی یکی از انواع توری های می باشد. یکی از مواد به کار رفته برای ساخت آنها گالوانیزه می باشد و از این نظر با توری مرغی وجه اشتراک دارد. قطر  این توری متوسط می باشد و زیاد نازک و یا زیاد  ضخیم نمی باشد.

معمولاً در کشور عزیزمان ایران برای ساختن توری فرنگی از گالوانیزه به صورت گرم استفاده می‌کنند همین موضوع باعث شده است که مقاومت این توری در مقایسه با جنس های خارجی بسیار بیشتر باشد.گالوانیزه گرم باعث مقاومت بالا در برابر رطوبت نسبت به نوع خارجی آن شود.

البته باید این نکته را بگویم  اگر توری های فرنگی  از کشور های خارجی وارد ایران شوند جنس متفاوتی دارد.این توری توسط گالوانیزه سرد ساخته شدند. همین موضوع باعث شده که مقاومت بسیار کمتری نسبت به جنس داخلی داشته باشند.

مقاله های مرتبط:

بررسی توری فرنگی

این توری دارای طول و عرض مختلف می باشد . اگر بخواهیم از این طول و عرض ها به چند مورد اشاره کنیم می توانیم به طول ۲۰ متر و عرض های ۱۲۰، ۱۵۰ و همچنین ۱۸۰ سانتیمتر اشاره کنیم.سایز چشمه های توری فرنگی در سایز های مختلف می باشد.معروف ترین سایز ها معمولاً سایز ۵ و ۴ سانتی متر می باشد که این نوع سایز ها نسبت به بقیه سایزها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد توری فرنگی

کاربرد این توری بسیار زیاد می باشد . مهمترین کاربرد های آن بیشتر در زمینه کشاورزی  است. برای حصارکشی به دور مزرعه ها و محیط های بسیار بزرگ زراعی مورد استفاده قرار می گیرد.البته این نکته را باید بگوییم که برای محافظت از لانه حیواناتی مانند گاو ها و گوسفند ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم در زمینه ساخت و ساز از کاربرد های  این توری صحبت کنیم می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که معمولاً افرادی که کار سیمان کاری انجام می دهند برای افزایش مقاومت سیمان کاری در زیر لایه سیمان از این نوع توری استفاده می نمایند.

فولاد صنعت زمانی یکی از بزرگترین تولیید کننده های توری مشی در ایران می باشد.در سایت فولاد صنعت زمانی ما به صورت روزانه قیمت توری حصاری،قیمت توری مرغی،قیمت توری مش،قیمت نبشی، قیمت ناودانی،قیمت مفتول آرماتوربندی،قیمت پروفیل،قیمت میلگرد،قیمت تیرآهن،قیمت سپری،قیمت انواع لوله را قرار می دهیم.شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[:]